Lepj meg!
Search Results For:

Krishtlindje

Besa - Krishtlindje të Bardha (Official Video)

BESA - KRISHTLINDJE TË BARDHA "White Christmas" Irving Berin Producent Muzikor: Darko Dimitrov Teksti: Alex Krishtlindje të Bardha Sa dua që të zbardhë bora Mëndafsh që zemrat i mbulo

2014-12-24 03:37 30,066 YouTube

Kepuce te kuqe per Krishtlindje

Distribucioni nga Shalom Media Film i animuar Krishtlindjesh per femije.

2017-11-30 27:21 1,182 YouTube

Kenge per krishtlindje dhe per Vitin e Ri | Kolazh Erdhi viti i ri - Jingle bells | Kenge per femije

Kolazh me kenge per krishtlindje dhe per Vitin e ri. Ketu do te degjoni te gjitha kenget festive te krishtlindjeve dhe te Vitit te Ri shqiptare dhe te huaja si : Zilet tringellojne (Jingle..

2017-12-10 17:50 22,311 YouTube

Urimi për Krishtlindje dhe vitin e Ri 2018

Urimet e mia për Vitin 2018 Miqë dhe mikesha të dashur, më të shtrenjtit e mi. Me rastin e krishtlindjeve dhe vitit të ri 2018, kisha dashur shum t'ju shkruaj të gjithëve një-nga-nj

2017-12-24 03:36 1,168 YouTube

FESTA E KRISHTLINDJES, MASSAFRA URON BESIMTARËT

STAR PLUS TV SHKODER - LAJMI I FUNDIT NE KOHE REALE...

2017-02-25 02:50 0 Dailymotion

GËZUAR FESTËN E KRISHTLINDJES

I FTUAR FAMULLITARI I SHKODRËS DOM ARTUR JAKU...

2015-12-25 20:17 2 Dailymotion

Politika uron për Krishtlindje

Në ditën e Krishtlindjes, Presidenti i Republikës, Bujar Nishani, i shoqëruar edhe nga Zonja e Parë, Odeta Nishani zgjodhi të vizitojë Katedralen Ortodok...

2017-02-26 01:31 0 Dailymotion

REKORD GUINNESS PËR KRISHTLINDJE NË AUSTRALI

...

2017-02-22 01:06 0 Dailymotion

FESTA E KRISHTLINDJES

http://www.starplus-tv.com...

2015-08-05 01:42 0 Dailymotion