Lepj meg!
Search Results For:

��tolaj

Shkodran Tolaj & Kastriot Tusha - KËRÇOVARI (Official Video HD)

Video : X-Creative, Producent : Arben Mehmeti, Teksti & Muzika: Shkodran Tolaj, Redaktor Teksti: Qani Mehmedi, Orekstrimi: Jetmir Mehmeti, Vokale ...

2017-10-08 04:30 81,526 YouTube

Si të kalojmë muajin e Ramazanit? {Hutbe} - Shaban Tolaj

"ISLAMI FEJA JONË" mund të na kërkoni edhe: në Facebook http://www.facebook.com/Islamifj në Twitter https://twitter.com/islamifj në Youtube ...

2018-05-21 19:20 522 YouTube

Rudina - Jasmina Tolaj, njihunin me tezen trendy të Rita Orës! (24 janar 2018)

Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision info-argetues nga Rudina Magjistari ne KLANHD & TVKLAN.

2018-01-24 38:59 36,301 YouTube

tolaj

kosova.

2014-07-22 01:36 407 YouTube

Ilir Tolaj

Ilir Tolaj...

2017-10-26 00:35 9,399 Dailymotion

Shkodran Tolaj - Nënës (Official Video HD)

Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip...

2016-10-21 04:09 5 Dailymotion

Rudina/ Jasmina Tolaj flet per jeten mes familjes dhe profesionit (24.01.2018)

Jasmina Tolaj është një mjeke që na vjen nga Prishtina, një obstetër gjinekologe, që gjatë karrierës së saj ka ndihmuar shumë gra të sjellin shendos...

2018-05-10 09:36 0 Dailymotion

TV show URBAN SOUL TVM 2- Besiana Mehmedi dhe Shkodran Tolaj

by LUNA PARK...

2014-12-09 04:49 24 Dailymotion