Lepj meg!

KAROLINA FRUHBAUEROVA (BalconyTV)

2018-02-13 120 Dailymotion

PRESENTED BY AL BASTARDO

Natočeno v kavárně Černá labuť
http://www.cernalabut.cz/

Přidejte si nás na Facebooku - http://on.fb.me/IRegoD
Sledujte nás na Twitteru - http://bit.ly/tGop1y
Navštivte www.Balconytv.com

Pochází z Blatné u Strakonic. Svá studia začala na ZUŠ u Marka Ruperta, na konzervatoři v Plzni u prof. Ozrena Mutaka, přičemž se rozvíjí v mistrovských třídách četných světových kytaristů (Pavel Steidl, Milan Zelenka, Marcin Dylla, Paolo Pegoraro, Thomas Fellow, József Eötvös a další).

Už na ZUŠ získávala ocenění v interpretačních soutěžích ve hře na kytaru. Věnuje se především sólové hře -- její repertoár obsahuje skladby klasického kytarového repertoáru od renesance po modernu, španělsko a latinoamerickou hudbu, ale i jazzové skladby. Často ji můžete slyšet na vernisážích. Ráda hrou doplňuje literární večery i festivaly, spolupracuje na hudebně literárních pořadech. Na podzim 2010 poprvé zahájila Festival hispánské kultury v Plzni, kam ji opakovaně zvou, a hrála také pro Arnošta Lustiga, Juraje Jakubiska, Miloše Zemana či kardinála Vlka na místech jako Staroměstská radnice či sál Měšťanské besedy v Plzni. Karolína koncertuje v Čechách i v zahraničí.
Od roku 2010 se však věnuje i pedagogice hry na kytaru na ZUŠ v Blovicích a úspěchy sbírá rovněž v literární tvorbě. Od čtrnácti uveřejňuje v tisku poezii i prózu, roku 2011 získala 2. cenu v celostátní literární soutěži Daniel a letos 1.cenu v tomže klání.

http://www.facebook.com/frubava

Nalaďte si Balcony TV zase příště!!!

Nézd meg kedvenc zenéidet vagy videóidat a music444 oldal segítségével! Az oldal 3 ismert oldalon keres videót így egy helyen szinte bármit megtalálhatsz.

Fentebb látható videó címe: KAROLINA FRUHBAUEROVA (BalconyTV)A videókat szerverünk nem tárolja így a KAROLINA FRUHBAUEROVA (BalconyTV) videót sem tároljuk szerverünkön. A letöltés funkciót igénybe véve sem szerverünkrôl tölti le a videót vagy zenét, hanem a videokiszolgáló szerverére irányítjuk át.