Lepj meg!

Köşeye Sıkışan PYD, Amerika ve Rusya'ya Sığındı: Tutumunuzu Netleştirin

2018-01-21 17,168 Dailymotion

Mehmetçik Afrin'i vurmaya başlayınca PYD-PKK yazılı bir açıklama yaptı ve "ABD ile Rusya tutumunu netleştirmelidir" dedi.

TSK'nın Afrin'e yönelik hava harekatının ardından PYD, Rusya ve ABD'den Türkiye'nin operasyona karşı tutumunu netleştirmesini istedi.

"DEAŞ'A YARDIM" ZIRVASINA SIĞINDILAR

PYD, TSK'nin Afrin'e yönelik hava saldırısına ilişkin yazılı açıklama yayınladı. Türkiye'asıl amacının DEAŞ'a destek vermek olduğunun iddia edildiği açıklamada kullanılan şu ifadeler ise dikkat çekti:

OPERASYONU KINADILAR

"PYD olarak özerk yönetimin 4'üncü kuruluş yıl dönümünü kutluyor, Afrin'e yönelik saldırıları şiddetle kınıyoruz. Bir kez daha Afrin'e saldırıdan tüm Suriye halkının zarar göreceğini vurguluyoruz."

RUSYA, ABD VE BM'DEN YARDIM BEKLİYORLAR

"Rusya ve Amerika, düşmanca bombardımana karşı tutumunu açıklamalı, tutumunu netleştirmelidir. Haber

http://haberler.com/koseye-sikisan-pyd-amerika-ve-rusya-ya-sigindi-10477881-haberi/

Nézd meg kedvenc zenéidet vagy videóidat a music444 oldal segítségével! Az oldal 3 ismert oldalon keres videót így egy helyen szinte bármit megtalálhatsz.

Fentebb látható videó címe: Köşeye Sıkışan PYD, Amerika ve Rusya'ya Sığındı: Tutumunuzu NetleştirinA videókat szerverünk nem tárolja így a Köşeye Sıkışan PYD, Amerika ve Rusya'ya Sığındı: Tutumunuzu Netleştirin videót sem tároljuk szerverünkön. A letöltés funkciót igénybe véve sem szerverünkrôl tölti le a videót vagy zenét, hanem a videokiszolgáló szerverére irányítjuk át.