Lepj meg!

Black Friday, Türkiye'de Hayal Kırıklığına Uğrattı

2017-11-26 18,917 Dailymotion

Alışveriş çılgınlığı Black Friday, sadece ABD'yi değil Türkiye'yi de salladı. ABD'de 115 milyon kişi mağazalara koştu. Türkiye'de ise siteler çöktü, alışveriş yapmak isteyenler hayal kırıklığına uğradı.

ABD'den çıkıp, Türkiye dahil hemen hemen tüm ülkelere yayılan alışveriş çılgınlığı günü 'Black Friday' (Kara Cuma) dün tüm dünyayı kasıp kavurdu. ABD'de Şükran Günü'nden sonra gelen ilk cuma olan ve markaların ürünlerini bugüne özel kampanyalı fiyatlardan satışa sunduğu "Black Friday"de, dünya yüzde 80'leri aşan oranlardaki indirimlere koştu.

TÜRKİYE'DE İNTERNET SİTELERİ ÇÖKTÜ

Gazete Habertürk'ten Necdet Çalışkan'ın haberine göre Son yıllarda Türkiye'deki teknoloji başta olmak üzere moda, giyim, aksesuvar, ev eşyası gibi perakende ve online satış kanallarındaki mağazaların da katıldığı 'Yerli Black Friday'de ise tüketicilerin ilgisi internet sitelerini çökertti. Haber

http://haberler.com/black-friday-turkiye-de-hayal-kirikligina-10281963-haberi/

Nézd meg kedvenc zenéidet vagy videóidat a music444 oldal segítségével! Az oldal 3 ismert oldalon keres videót így egy helyen szinte bármit megtalálhatsz.

Fentebb látható videó címe: Black Friday, Türkiye'de Hayal Kırıklığına Uğrattı



A videókat szerverünk nem tárolja így a Black Friday, Türkiye'de Hayal Kırıklığına Uğrattı videót sem tároljuk szerverünkön. A letöltés funkciót igénybe véve sem szerverünkrôl tölti le a videót vagy zenét, hanem a videokiszolgáló szerverére irányítjuk át.