Lepj meg!

B-QLL - Tak, tak żono moja (Official Video)

2017-12-15 68,895 6,926 18,405,976 YouTube

B-QLL - Tak, tak żono moja (Official Video) Pobierz / Przesłuchaj: http://hyperurl.co/B-QllTTZM Sprawdź w polskich serwisach: http://soundline.biz/BqllTaktakzonomoja Pobierz MP3 "Tak, tak żono moja" (B-qll). Wyślij sms o treści MP3 B293 na numer 7368 (cena za wysłanie smsa 3,69 PLN brutto), regulamin: www.mp3zasms.mobiltek.pl Subskrybuj kanał i baw się razem z nami https://www.youtube.com/channel/UCGk8ySTMGvqnXciT1qMXqlw KONCERTY: Marcin B-QLL 0048 783-113-900 https://www.facebook.com/B-QLL-222579244435412/?ref=hl słowa: Marcin Niewiadomski muzyka: Michał (Endo) Górnik, Emil Toczyski Ref. TAK TAK ŻONO MOJA NIGDY NIE ZAPOMNĘ GDY CIĘ ZOBACZYŁEM JUŻ MI SPADŁY SPODNIE Zwr. 1 DZIEWIĄTA RANO STOJE JUŻ PRZY OKNIE NERWOWYM RUCHEM O SPODNIE TRĘ PANTOFLE DZIEWIĄTA RANO MIAŁEŚ BYĆ JUZ PO MNIE GDZIE JESTEŚ ŚWIADEK SETE LEJĘ JUZ PO BRZEG DZWONEK DO DZWI PRZEZ WIZJER PATRZĘ SKROMNIE ŚWIADEK GALOWO WIDOK TEN CHCĘ ZAPOMNIEĆ PÓŁ LITRA W PROGU ZA PASKIEM DZIWNIE SKRĘCA IDZIEM NA BALET !!! JĘZYK MU SIĘ PAŁĘTA ZA FRAKI ŚWIADKA PĘDZIM PO SCHODACH TAM NA NAS CZEKA LIMĄ BORDOWA KOLOR NIE WAŻNY JAK TO SIĘ MÓWI KAŻDEJ MORDZIE DOBRZE W BORDZIE Ref. TAK TAK ŻONO MOJA NIGDY NIE ZAPOMNĘ GDY CIĘ ZOBACZYŁEM JUŻ MI SPADŁY SPODNIE O ŻONO MOJA TAK TAK ŻONO MOJA O ŻONO MOJA TAK TAK ŻONO MOJA TAK TAK ŻONO MOJA NIGDY NIE ZAPOMNĘ GDY CIĘ ZOBACZYŁEM JUŻ MI SPADŁY SPODNIE O ŻONO MOJA TAK TAK ŻONO MOJA O ŻONO MOJA TAK TAK ŻONO MOJA zwr. 2 LECIM NA PYSK ŻONA JUŻ CZEKA CHCĘ TYLKO DODAĆ TO ZŁOTA KOBIETA SZANSE MI DAŁA WIĘC NIE SPARTOLE JEDYNIE ŚWIADEK TO CHORY CZŁOWIEK OBRĄCZKI ZABRAŁ CHWAŁA MU ZA TO LECZ W BORDO FURZE PADŁ AKUMULATOR DOWEJ GO Z PYCHU ŚWIADEK SIĘ POCI PANTOFLA ZGUBIŁ WIDOK UROCZY SKARPETA WISI A ON SIĘ CIESZY ŻE ŚWIADKIEM BĘDZIE ŻONY MEJ WIESI HISTORIA SAMA ZWERYFIKOWAŁA NIE BIERZ NA ŚWIADKA KUMPLA BĘDZWAŁA !!! (KAŻDEJ MORDZIE DOBRZE W BORDZIE) Ref. TAK TAK ŻONO MOJA NIGDY NIE ZAPOMNĘ GDY CIĘ ZOBACZYŁEM JUŻ MI SPADŁY SPODNIE O ŻONO MOJA TAK TAK ŻONO MOJA O ŻONO MOJA TAK TAK ŻONO MOJA TAK TAK ŻONO MOJA NIGDY NIE ZAPOMNĘ GDY CIĘ ZOBACZYŁEM JUŻ MI SPADŁY SPODNIE O ŻONO MOJA TAK TAK ŻONO MOJA O ŻONO MOJA TAK TAK ŻONO MOJA zwr. 3 WPADAM NA GÓRĘ DO DZWI NIE DZWONIĄC W PRZELOCIE CMOKAM W RĘKAW TEŚCIOWĄ WIEŚKA JUŻ KLĘKA JA KLĘKAM OBOK OCZY WE ŁZACH I JUŻ BŁOGOSŁAWIONO W TE PĘDY KOŚCIÓŁ BO KSIĄDZ NIE CZEKA A JAK POCZEKA TO HAJS UCIEKA JUZ PRZY OŁTARZU REGÓŁKI ZNANE CZY BĘDZIESZ WIERNY MIŁOŚCI PANIE !!! PATRZĘ NA WIEŚKĘ WZROK JEJ JEST SZCZERY WIĘC MÓWIĘ TAK, DO CHOLERY Ref. TAK TAK ŻONO MOJA NIGDY NIE ZAPOMNĘ GDY CIĘ ZOBACZYŁEM JUŻ MI SPADŁY SPODNIE

Nézd meg kedvenc zenéidet vagy videóidat a music444 oldal segítségével! Az oldal 3 ismert oldalon keres videót így egy helyen szinte bármit megtalálhatsz.

Fentebb látható videó címe: B-QLL - Tak, tak żono moja (Official Video)A videókat szerverünk nem tárolja így a B-QLL - Tak, tak żono moja (Official Video) videót sem tároljuk szerverünkön. A letöltés funkciót igénybe véve sem szerverünkrôl tölti le a videót vagy zenét, hanem a videokiszolgáló szerverére irányítjuk át.
nincs